מטפים

מטפים לכיבוי אש – אספקה,בדיקת בטיחות תקופתית.

קלים להפעלה, מגיבים במהירות ויעילים להפליא כאמצעי הגנה אקטיבי נגד דליקות מיד בשלבי התפרצותן הראשונים. 
חברת מגן אש, המתמחה במכירה ובשירות לציוד כיבוי אש, משווקת מגוון רחב של מטפים מכל הסוגים והגדלים ולכל מטרה – לבית, למוסדות, לתעשייה, למבני ציבור, למשרדים ועוד. 
• מטפי אבקה, גז וקצף
• בכל גודל – מקילו ועד 250 ק"ג
• מטפים אוטומטיים וידניים
• כל המוצרים מאושרים על ידי מכבי אש ובעלי תו תקן ישראלי
• שירות בפריסה ארצית
מוצרים איכותיים להגנה אקטיבית נגד שריפות! התקשרו והזמינו בכל שעה: 261313 – 1800

מטף כיבוי אש –  פעולה ישירה על מוקד האש

 
מטפים הם כפי הנראה ציוד כיבוי אש המוכר ביותר, כמו גם הכי נראה בשטח. זהו כלי ראשוני יעיל למיגור שריפות, כשיש צורך להשתלט על מוקד האש לאחר גילוי מוקדם של השריפה. שריפות מתלקחות ומלובות באמצעות שילוב של חמצן, חום וחומרים דליקים, ומטרתם של המטפים היא להוציא את החמצן ממשוואה זו על ידי פעולת השנקה – כלומר, עצירת אספקת החמצן במוקד הדליקה בשלביה הראשונים בכדי לבלום את התפשטותה ואף לעוצרה כליל.

התאמת מטף כיבוי לצרכים ולתנאי השטח

 
מטפים ניתנים לרכישה בגדלים מגוונים, ממוצרים קטנים לרכב להפעלה ידנית פשוטה, ועד למשקל של 250 קילו, עם שינוע בעזרת גלגלים. כמו כן נבדלים המוצרים השונים זה מזה בחומר כיבוי האש המצוי בתוכם: אבקה, גז, מים, קצף ועוד. 
כשרוכשים ומתקינים ציוד כיבוי אש, חשוב להתאימו לצורכי המקום והאנשים הנמצאים בו. כך למשל, עבור חדר מעבדה, יש לבחור מטפים שחומר הכיבוי בהם יתאים לציוד הרגיש שבמקום. ישנם מטפים מיוחדים לדליקת מתכות במקום בו ישנה סכנה שכזו, או לחילופין כאלו שאינם מכילים חומרים מסוכנים לאדם המיועדים לשימוש בבתי חולים. גודל המטפים מהותי אף הוא, שכן מוצרים כבדי משקל יהיו קשים לנשיאה ולהפעלה ולא יתאימו לכל מטרה.
בשביל זה אנחנו כאן. מומחי מגן אש ישמחו לעזור לכם בייעוץ מקצועי להתאמת אמצעי בטיחות אש. 
   

לא מספיק לרכוש מטף – תחזוקת הציוד

 
יש לשים לב כי למטפים יש תאריך תפוגה, ולאחר שימוש הם אינם ניתנים להפעלה חוזרת. עם זאת, ישנם סוגים שניתן למלא אותם מילוי חוזר, וכך להשתמש בהם שנית.
את מילוי המטפים יש להשאיר בידי מומחים המנוסים בכך, ומוסמכים למטרה זו. זאת על מנת שעבודת המילוי של החומרים הרגישים תתבצע באופן בטוח, ללא סכנת ערבוב בין חומרים שונים בשוגג, ובכדי שבסיומו כל מטף יהיה מלא ותקין כנדרש, כך שיוכל למלא את תפקידו נאמנה בשעת חירום. 
זכרו! אחזקה נאותה של ציוד כיבוי אש תבטיח את תקינותו ויעילותו בשעת צרה. הקפידו על בדיקות תקופתיות של ציוד כיבוי אש, למען ביטחונכם.
למילוי מטפים, לבדיקתם ולתחזוקה שוטפת של ציוד כיבוי אש, התקשרו: 261313 – 1800
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

או השאר הודעה ונחזור אליך:

Call
Mail