מטף כיבוי אש ביתי

signpost1

מטף כיבוי אש ביתי

התרחיש של שריפה בבית, זהו תרחיש אימה המככב בסיוטים הכי קשים שלנו. שמענו הרבה יותר מידי סיפורים על שריפות שפרצו בבתים פרטיים לפעמים בגלל רשלנות ולפעמים בשגגה ממש מבלי שיהיו לכך אשמים. כולנו מקווים שלא ניקלע אף פעם לסיטואציה מזוויעה מעין זו בה משתוללת שריפה בבית ומכלה כל חלקה טובה מבלי להבחין בין חפץ ורהיט. השריפה, כמו שריפה מאכלת הכול במהירות רבה ועלולה להפוך בית שלם ואפילו בנין לאפר.

איך ניתן להתגונן מפני שריפה בבית?

ישנם דרכים רבות להתמגן ולמגן את הבית מפני שריפות. לא תמיד קיימת המודעות לכך, ומשום מה החוק אינו מתערב בנעשה בבתים פרטיים בתחום ציוד המיגון מפני אש, לעומת המקומות הציבורים אשר בהם על פי חוק חייב להיות ציוד כיבוי אש על כל צרה שלא תבוא.

חברת 'מגן אש' נכנסת בין היתר בדיוק למשבצת הזו של ציוד כיבוי אש לבית. היא משווקת את מיטב הציוד בהתאמה לבית, היא מתקינה ואף מעניקה שירות תמיכה, תפעול ותיקונים בעת הצורך. כך שניתן בהחלט לומר כי חברת 'מגן אש' אכן דואגת לביטחוננו.

לומדים להשתמש בציוד

לא די לרכוש מטף כיבוי אש ביתי, הימצאותו של מטף בבית לא פותרת עבורנו את הבעיה של שריפה שפרצה. עלינו ללמוד להשתמש בו נכון ולהכיר את המטף לעומק. זאת בכדי שלא ניקלע בעת חירום בהם פרצה שריפה ולמרבה האימה היא מתפשטת בצעדי ענק ופורצת לכל כיוון כאשר היא שורפת במהירות כל חלקה טובה. זה לא יהיה הזמן המתאים להתחיל לקרוא את אופן השימוש ואת הוראות ההפעלה של המטף. לכן, כמו שאנחנו יודעים שחובה ללמוד כללים של עזרה ראשונה, כך גם חובה להכיר את המטף היטב, כי המטף משמש בהחלט ככלי לעזרה ראשונה בעת שריפה.

פנו אל 'מגן אש' ותמגנו את עצמכם ואת רכושכם.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

או השאר הודעה ונחזור אליך:

Call
Mail