גלאי עשן

גלאי עשן – מבחר גלאים התקנה ומכירה

 

כאשר פורצת שריפה במבנה, כל דקה ורגע הינם חשובים וקריטיים, ויכולים לעשות את ההבדל בין חיים למוות.

איתור מוקדם של הסכנה והתרעה אודותיה הם המפתח לצמצום הפגיעה בנפש וברכוש, ולהשתלטות מהירה על האש. מכיוון שכך, התקנת גלאי עשן ואש הינה חלק מהותי ובלתי נפרד מבטיחות האש בכל מקום ציבורי, ותרומתם רבה וחשובה גם במרחב הפרטי והביתי.
ברגע האמת, זהו אביזר גילוי אש ועשן שישנה את התמונה מקצה לקצה בצורה הטובה והיעילה ביותר.

 
גלאי עשן מאפשרים טיפול בבעיית האש מהרגע הראשון. חייגו והזמינו עוד היום: 261313 – 1800
 


גילוי עשן מוקדם עם מוצרי מגן אש:

• שיווק גלאי עשן לבית, לעסקים ולמוסדות מכל הסוגים
• התקנת גלאי עשן על ידי מתקין מורשה בכל הארץ
• מגוון מערכות אוטומטיות לאיתור ולכיבוי אש ולהתרעה
• גלאי חום וגלאי קרן איכותיים
• שירותי תחזוקה ותיקון
• כל המוצרים הינם בעלי תו תקן והתקנתם מתבצעת בהתאם לתקנות מכבי אש
לפני שיהיה מאוחר מדי
פעמים רבות עובר זמן רב מדי מתחילתה של השריפה ועד לגילויה – זמן יקר, שבו כבר נגרמו נזקים למקום ולרכוש, לעתים גם בגוף ובנפש, תוך שהשריפה גדלה ומתחזקת, וכך קשה יותר לסכלה. האיתור המוקדם המלווה בהתרעה מאפשר לנו לפועל כבר בשלביה הראשונים של הדליקה, כמו גם להתפנות מהמקום בזמן. 
לעתים השריפה פורצת בחדרים לא מאוישים, בחלקים מרוחקים של המבנה, מחוץ לשעות הפעילות של המקום, או בבית בעת שדייריו ישנים. התקנת גלאי עשן בכל חדרי המבנה יוכלו לזהות את הסכנה באופן מיידי ולהתריע אודותיה, כמו גם להפעיל מערכות כיבוי אוטומטי, כגון ספרינקלרים , כדי לטפל בה ללא דיחוי. 
 

אפשרויות התרעה ופעולה

מערכות גילוי אש ועשן שונות מציעות אפשרויות שונות לאופן ההתרעה, וכן לאופציה של פעולה אקטיבית בעקבותיה. האתרעה יכולה להתבצע כאזעקה, כהודעת כריזה, כהבהוב אורות ואף כחייגן אוטומטי, המחייג למספרי טלפון שהוזנו אליו מראש (למשל, למכבי אש, לבעלי המבנה וכו'). 

גלאי עשן יכולים לסייע גם במתן מענה ראשוני לשריפה ובמניעת התפשטותה. כיום ניתן לחבר גלאי עשן למגוון מערכות ומתקנים שיסייעו בהתמודדות עם השריפה, כמו למשל: חיבור גלאי העשן למערכות האוורור ומיזוג האוויר, כך שיפסיקו את פעולתן במקרה של שריפה וימנעו את התפשטותה, חיבור לפתיחה אוטומטית של החלונות, להורדת המעלית בבניין לקומת הקרקע, וכמובן, למערכות אוטומטיות שונות לכיבוי אש.
למידע נוסף אודות מערכות גילוי עשן ואש, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

או השאר הודעה ונחזור אליך:

Call
Mail